a

Latest Posts:

Follow Us:

TOP
Image Alt

Pytania Autoskup

Najczęściej zadawane pytania

Postaramy się Państwu odpowiedzieć na kilka pytań, które często słyszymy w pierwszym kontakcie z nami. Jeśli jakieś pytania tutaj Państwo nie widzą zapraszamy do kontaktu 518 209 380

01 Ile otrzymam za swój samochód?

Każdy samochód wyceniamy indywidualnie. Nasz wykwalifikowany mechanik oceni Państwa auto rzetelnie oraz fachowo, zarówno pod kątem mechanicznym jak również wizualnym.
Wycena samochodu bazuje również na jego ogólnym stanie, roczniku, rodzaju silnika oraz dodatkowym wyposażeniu. Kupujemy samochody osobowe oraz dostawcze ( do 3,5t ) do wartości nie wyższej niż 50.000zł

04 Czy skupujecie auto na złom lub na części?

Nie – nie skupujemy tego typu aut.

02 Jak wyglądają i ile trwają wszystkie formalności?

Działamy na rynku od wielu lat, wychodzimy na przeciw oczekiwaniom naszych klientów. Pracujemy 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę – DZIŚ DZWONISZ Tel.: 518 209 380 = DZIŚ SPRZEDAJESZ AUTO! Przyjeżdżamy do Państwa pod wskazany adres, wyceniamy pojazd, podpisujemy umowę/ fakturę – wypłacamy gotówkę, robimy przelew – sprzedaż auta jeszcze nigdy nie była tak prosta!
Działamy szybko, ale jednocześnie profesjonalnie – zaufało nam już setki klientów!

03 Jakie samochody skupujecie?

Skupujemy samochody wszystkich marek! Interesują nas pojazdy z roczników od 2000′ do 2018′. Kupujemy auta całe ( nieuszkodzone ) jak i po kolizji, wypadku, czy też niesprawne mechanicznie. Jesteśmy w pełni niezależni, dysponujemy własną flotą autolawet.

05 Czy po sprzedaży auta w Państwa firmie będę mógł/ mogła bezpiecznie wyrejestrować pojazd oraz otrzymać zwrot z tytułu polisy OC/AC ?

Jesteśmy w pełni profesjonalna, legalnie działającą firmą. Każda transakcja przperowadzana przez Nas jest w pełni bezpieczna. Otrzymują Państwa komplet niezbędnych dokumentów potrzebnych do wyrejestrowania pojazdu oraz zwrotu kosztów ubezpieczenia pojazdu.

Skup samochodów za gotówkę Kraków, Małopolska, Auto skup Kraków, skup aut Kraków, Pomoc drogowa 24h