a

Latest Posts:

Follow Us:

TOP
Image Alt

Skup samochodów

skup aut osobowych, terenowych, dostawczych i busów.

Skup samochodów Kraków, Małopolska.

W naszym autoskupie do każdej wyceny podchodzimy w sposób indywidualny i profesjonalny. Działamy tak po to, aby nasi klienci mogli korzystać z jak najlepszych ofert. Wszystkie transakcje, jakich dokonujemy, są w pełni legalne i bezpieczne.

Zajmujemy się skupem samochodów od osób zamieszkujących tereny Krakowa, województwa małopolskiego, jak i sąsiednich województw.

Interesują nas modele z roczników 2000 do 2017, których wartość opiewa na kwotę do 50 tysięcy złotych.

Nie kupujemy pojazdów przeznaczonych „na złom” czy „na części”.

Interesują nas samochody osobowe, dostawcze, terenowe oraz samochody nie posiadające ubezpieczenia OC czy aktualnego badania technicznego. Skupujemy modele całe, powypadkowe, jak i uszkodzone. W razie potrzeby korzystamy z naszych własnych autolawet.

 

Najwyższe stawki oferujemy za pojazdy sprawne i o nienagannym wyglądzie, czyli będące w dobrym stanie ogólnym. Zakup odbywa się zawsze na miejscu, gotówka przekazywana jest od razu po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży lub na podstawie faktury. Zajmujemy się niezbędnymi formalnościami, w tym wyrejestrowaniem samochodu oraz zwrotem z ubezpieczenia.

Prowadzimy skup aut różnego rodzaju i w różnym stanie. Interesują nas modele osobowe, dostawcze i terenowe. Zapewniamy wysoką jakość obsługi oraz atrakcyjne ceny. W trosce o wygodę kupujących dopełniamy wszystkich niezbędnych formalności. Wybierz skup aut, z którym współpraca przebiega na jasnych i rzetelnych warunkach.

 

Nasz autoskup posiada odpowiednie doświadczenie oraz wiedzę w zakresie skupu samochodów. Dokładnie wiemy, jakie dokumenty należy wypełnić, aby transakcja odbyła się zgodnie z prawem i na dogodnych dla Was warunkach. Gwarantujemy natychmiastową zapłatę gotówką zaraz po spisaniu odpowiedniej umowy. Szanujemy czas naszych klientów – niemal każde spotkanie kończy się finalizacją transakcji.

 

Prowadzimy skup samochodów na terenie południowej Polski. Działamy głównie na terenie miasta Kraków, choć w naszym zakresie znajduje się cała Małopolska. Osoby zdecydowane na sprzedaż pojazdu zapraszamy do skontaktowania się z nami – razem znajdziemy takie rozwiązanie, które usatysfakcjonuje obie strony.

NASZE KUPIONE SAMOCHODY

Jak działamy.

01 Zadzwoń do nas

Zadzwoń 518 209 380 – i wyślij nam zdjęcie auta.

02 Wstępna wycena

Otrzymujesz informację czy jesteśmy zainteresowani przyjazdem na orientacyjną wycenę

03 Dobijamy targu

Ustalamy cenę za samochód

04 Kupujemy auto

Załatwiamy wszelkie formalności, umowy i holujemy auto

…i po kłopocie!

ARKANA

ARKANA AUTO TO:

zapłacimy Ci najwięcej na rynku!

auta kupujemy od ręki, bez marudzenia i niepotrzebnych nerwów

zaufaj legalnej, rzetelnej firmie

postaw na uczciwość i fachowe podejście do klienta

Skup samochodów za gotówkę Kraków, Małopolska, Auto skup Kraków, skup aut Kraków, Pomoc drogowa 24h